0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

Sosyal Güvenlik; Bordrolama, İş Hukuku, Personel Özlük İşleri, Tazminatlar, Yasal Bildirimler, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı gibi oldukça geniş bir çerçevede değerlendirilebilecek iş kollarını kendi bünyesinde toplayan bir disiplin olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Sosyal Güvenlik kavramı başlangıç olarak İş Kazalarında, Mesleki hastalıklarda ve Analık sigortasında kullanılırken zamanla gelişim göstererek malullük durumu, diğer tüm hastalıklar, yaşlılık ve işsizlik sigortası gibi kazanımlar da bu alana eklenerek uygulanmaya başlamıştır.

Günümüz Profesyonel İş Dünyasında yeni düzenlemelerle oldukça değişen Mevzuat gereği Sosyal Güvenlik, firmalar için en önemli alanlardan biri haline gelmiştir.

 

Platform Akademi Eğitim Danışmanlık A.Ş bu geniş iş kollarını bünyesinde toplayan Sosyal Güvenlik alanında Uzman Profesyoneller yetiştirmek, yetişen nitelikli işgücünün firmalarında maksimum verimlilikle çalışabilmelerini sağlayabilmek amacıyla ‘Uygulamalı Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Eğitimi’ Programı ve bunun yanı sıra Modül olarak Bordrolama ve Personel Özlük İşleri Eğitimi, İş Kanunu Çerçevesinde İşçi-İşveren İlişkileri Eğitimi, İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği Eğitimi, Geçerli Nedenle Fesih ve İşe İade Davaları Eğitimi de düzenlemektedir.

 

Diğer Sayfamız için Tıklayınız

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER