0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

Sosyal Güvenlik; Bordrolama, İş Hukuku, Personel Özlük İşleri, Tazminatlar, Yasal Bildirimler, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı gibi oldukça geniş bir çerçevede değerlendirilebilecek iş kollarını kendi bünyesinde toplayan bir disiplin olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Sosyal Güvenlik kavramı başlangıç olarak İş Kazalarında, Mesleki hastalıklarda ve Analık sigortasında kullanılırken zamanla gelişim göstererek malullük durumu, diğer tüm hastalıklar, yaşlılık ve işsizlik sigortası gibi kazanımlar da bu alana eklenerek uygulanmaya başlamıştır.

Günümüz Profesyonel İş Dünyasında yeni düzenlemelerle oldukça değişen Mevzuat gereği Sosyal Güvenlik, firmalar için en önemli alanlardan biri haline gelmiştir.

 

Platform Akademi Eğitim Danışmanlık A.Ş bu geniş iş kollarını bünyesinde toplayan Sosyal Güvenlik alanında Uzman Profesyoneller yetiştirmek, yetişen nitelikli işgücünün firmalarında maksimum verimlilikle çalışabilmelerini sağlayabilmek amacıyla ‘Uygulamalı Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Eğitimi’ Programı ve bunun yanı sıra Modül olarak Bordrolama ve Personel Özlük İşleri Eğitimi, İş Kanunu Çerçevesinde İşçi-İşveren İlişkileri Eğitimi, İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği Eğitimi, Geçerli Nedenle Fesih ve İşe İade Davaları Eğitimi de düzenlemektedir.

 

Diğer Sayfamız için Tıklayınız

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER