0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

UFRS EĞİTİM PROGRAMI

Ufrs Eğitimi Programının Amacı
Yeni TTK (Türk Ticaret Kanunu) ile birlikte Türkiye’deki bütün şirketlerde uygulanması 01.01.2013'den itibaren zorunlu hale gelecek THSK tarafından yayımlanan Türkiye Muhasebe Standartları (THS) ve Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) ile ilgili bilgi sunmak ve tüm standartların uygulanması etabında uygulayıcılara yetkinlik kazandırmaktır.

Programa Kimler Katılabilir?
Türkiye Muhasebe Standartlarını (THS) ve Türkiye Finansal Raporlama Standartlarını (TFRS) uygulayacak olan bütün şirket yetkilileri, mali işler birimi, muhasebe ve bütçe departmanları müdürleri ve müdür yardımcıları ve elemanları, bağımsız dış denetçiler, iç denetçiler, kariyer yapmak isteyen lisans öğrenimini tamamlamış kişiler bu programa katılabilirler.

Ufrs Eğitimi Programın İçeriğinden bazıları :
• Muhasebe Standartlarının Gelişimi
• Türkiye Finansal Raporlama Standartları
-TFRS İlk Uygulaması (UFRS-TFRS 1)
-Hisse Bazlı Ödemeler (UFRS-TFRS 2)
-İşletme Birleşmeleri (UFRS-TFRS 3)
-Sigorta Sözleşmeleri (UFRS-TFRS 4)
-Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklar ve Durdurulan Faaliyetler (UFRS-TFRS 5)
-Maden Kaynaklarının Araştırılması ve Değerlendirilmesi (UFRS-TFRS 6)
-Finansal Araçlar-Açıklamalar (UFRS-TFRS 7)
-Faaliyet Bölümleri (UFRS-TFRS 8)
-Finansal Araçlar (UFRS-TFRS 9)

Platform akademi olarak tüm eğitimlere katılanlara en iyi bilgi ve kaliteli hizmet vermek tek hedefimizdir. Ufrs eğitimi konusunda da bize güvenebilirsiniz.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER