0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Ufrs Eğitimi İle Ne Amaçlanmaktadır?

Ufrs 2000 yılında uygulamaya giren bir anlaşmadır. Buna göre büyük şirketler finansal politikalarını ve mali raporlarını işci haklarına ve sigorta ile emeklilik haklarına uyarak hazırlamaktadırlar. Bu eğitimi alan kişiler şirketlerde daha büyük mevkilere gelebilmekte ve prestij kazanmaktadırlar.

Ufrs eğitimi aynı muhasebe eğitimi gibidir fakat o kadar yüzeysel değil daha ayrıntılıdır. Nakit akış raporu hazırlama, ara dönem finansal raporlama yapma, hasılat, gelir ve gider belgeleri gibi işlemlerle ilgilenmektedirler. Bunları standartlara uygun bir hale getirmeye çalışmaktadırlar. Bu sayede şirket daha sağlam yere basabilmekte ve gelecekteki yerini daha iyi görebilmektedir. Bu eğitimi alan kişiler işcilerin sigorta ve emeklilik işleri ile de aynı zamanda yakından ilgilenmekte ve bu alanlarda bilgi sahibi olmaktadırlar.

Yasalara ve yönetmeliklere uymayı zorunlu kılan bu sistem çalışanların haklarını üst düzeyde korumakta aynı zamanda şirkete de uluslar arası bir ün kazandırmaktadır.

Platform Akademi Ufrs eğitimi alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyor... Lütfen EĞİTİM TAKVİMİmizi inceleyiniz.

ETİKETLER:
Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER