0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

UFRS EĞİTİMİ ÜZERİNE ÇEŞİTLİ ÇALIŞMALAR

Dünyada global ekonomin hızla gelişmesi farklı ülkelerdeki firmaların başka ülkelere yatırım yapmasını kaçınılmaz hale getirmiştir. Bu etki sonucunda ülkemizde de birçok yabancı firma yatırımı gerçekleşmiş ve kesilmeden devam etmektedir. Yabancı firmaların ve fonların ülkemize yatırım yapması finans ve muhasebe alanında da aynı dili konuşmayı kaçınılmaz hale getirmiştir. Artık dünyada aynı dil ufrs ile yani tam açılımı ile uluslararası finansal raporlama standartları ile konuşulmaktadır. Bu doğrultuda ufrs eğitimi her finansçı için kaçınılmaz olmuştur. Zamanında yapılan finans hesaplamaları artık kolay yöntemlerle ticareti kolaylaştırmaktadır. Ticarette olduğu gibi farklı birçok alanda eğitim görmeniz, güncel etkenler için sizin adınıza daha iyi olacaktır.

Artı olarak her finansçı, muhasebeci birbirine UFRS, Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarını biliyor musun diye sormaktadır? Genel anlamda bu ufrs’ ye hakim olup finansal tablo hazırlamada, yorumlamada, yatırımda ve kullanımda her zaman avantaj yaratacaktır. UFRS hakkında geniş kapsamlı bir bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, eğitimini almanız son derece kolay bir hale getirilmiştir.

UFRS eğitimi, ticaret için uğraş verenlere yönelik birçok eklentiyi bir araya getirmiştir. Çeşitli çalışmalarla birlikte kitaplar, CD’ler ve DVD’ler hazırlanarak eğitim isteyenlerin erişimine sunulmaktadır. Kitap sevenlerin kitap okuyarak, görsellik açısından daha iyi anlarım diyenlere CD veya DVD yardımıyla UFRS eğitimi verilmektedir. Kurs gibi ayrı bir programa katılmak istiyorsanız, UFRS üzerine düzenlenmiş programları takip ederek katılmanız mümkündür. UFRS üzerine düzenlenen her bilgiyi, gelişen ve sürekli kullanılan internet sayfaları üzerinden alabilirsiniz. İnternet sayfalarında farklı programlar, direkt olarak size yön verme açısından yardımcı olacaktır. Ticaret veya pazarlama iş hayatında yöneticiler ile finans ve muhasebe gibi işlerle uğraşanlar için hem daha iyi bir yetkin ufrs’ci olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER