0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

UFRS EĞİTİMİNE VERİLEN ÖNEM

Ufrs ile ülkemiz daha planlı ve programlı aynı zamanda da işcilerine daha fazla eşit hak ve özgürlük veren bir sisteme ulaşmayı planlamaktadır. Büyük şirketlerin hemen hepsi bu programa geçmiş bulunmaktadır. Ufrs eğitimi alan kişiler çok kısa bir sürede iş hayatında çalışabilmekte ve başarıyı kısa zamanda elde edebilmektedir. Ufrs’nin esas amacı şirketlerin ve çalışanlarının mali tablolarını daha detaylı ve daha sağlam zeminlere oturtarak uzun vadede sağlık, emeklilik ve maaş hesaplamalarını yapmayı hedeflemektedir. Bu sayede ne işciler ne de şirket sahipleri uzun ve kısa vadede sorun yaşamamaktadırlar.

Aynı zamanda da işcilerin ve iş verenin hakları koruma altına alınmış olmaktadır. Bu sayede sağlık harcamaları ve sağlık sigortası giderleri düşürülmekte aynı zamanda sağlık sigortası alanında daha kaliteli hizmet alınabilmektedir. Bu eğitimi alan kişiler şirketlerde ufrs alanında bu tür finansal tabloları incelemekte ve onları ufrs’ye uygun bir şekilde düzenlemektedirler.

ETİKETLER:
Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER