0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

UFRS EĞİTİMİNE VERİLEN ÖNEM

Ufrs ile ülkemiz daha planlı ve programlı aynı zamanda da işcilerine daha fazla eşit hak ve özgürlük veren bir sisteme ulaşmayı planlamaktadır. Büyük şirketlerin hemen hepsi bu programa geçmiş bulunmaktadır. Ufrs eğitimi alan kişiler çok kısa bir sürede iş hayatında çalışabilmekte ve başarıyı kısa zamanda elde edebilmektedir. Ufrs’nin esas amacı şirketlerin ve çalışanlarının mali tablolarını daha detaylı ve daha sağlam zeminlere oturtarak uzun vadede sağlık, emeklilik ve maaş hesaplamalarını yapmayı hedeflemektedir. Bu sayede ne işciler ne de şirket sahipleri uzun ve kısa vadede sorun yaşamamaktadırlar.

Aynı zamanda da işcilerin ve iş verenin hakları koruma altına alınmış olmaktadır. Bu sayede sağlık harcamaları ve sağlık sigortası giderleri düşürülmekte aynı zamanda sağlık sigortası alanında daha kaliteli hizmet alınabilmektedir. Bu eğitimi alan kişiler şirketlerde ufrs alanında bu tür finansal tabloları incelemekte ve onları ufrs’ye uygun bir şekilde düzenlemektedirler.

ETİKETLER:
Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER