0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Profesyonel bir şekilde üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi veren kurslar ilk olarak temel mesleği dersleri sağlamaktadır. Eğitim sonrasında katılan kişiler Milli Eğitim Bakanlığı onayı olan sertifikalarına kavuşabilecekler. Şirketler tarafından sürekli aranan ve ciddi boyutta nitelikli personel açığı bulunan üst düzey yönetici asistanlığı eğitimlerine bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler katılmalıdır.

Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi sırasında ilk olarak yönetici asistanlığının tanımı ile başlayarak, kurum kültürüne uyum, planlı çalışma, etkili iletişim ve yazışma teknikleri bu düzeyde çalışacak olan kişilerin nitelikleri ve davranışları ile harmanlanarak verilmektedir.

Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi bedenin kullanım dili, etkili olarak telefonda konuşabilme, insanlara davranış, dosyalama yapabilme gibi tüm eğitim verilmektedir. Kurs sonrasında sertifika almaya hak kazanan yönetici asistanları ya da adayları, şirketler bünyesinde çalışabilecek şekilde donanımlı hale gelebilmektedirler.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER