0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Profesyonel bir şekilde üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi veren kurslar ilk olarak temel mesleği dersleri sağlamaktadır. Eğitim sonrasında katılan kişiler Milli Eğitim Bakanlığı onayı olan sertifikalarına kavuşabilecekler. Şirketler tarafından sürekli aranan ve ciddi boyutta nitelikli personel açığı bulunan üst düzey yönetici asistanlığı eğitimlerine bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler katılmalıdır.

Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi sırasında ilk olarak yönetici asistanlığının tanımı ile başlayarak, kurum kültürüne uyum, planlı çalışma, etkili iletişim ve yazışma teknikleri bu düzeyde çalışacak olan kişilerin nitelikleri ve davranışları ile harmanlanarak verilmektedir.

Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi bedenin kullanım dili, etkili olarak telefonda konuşabilme, insanlara davranış, dosyalama yapabilme gibi tüm eğitim verilmektedir. Kurs sonrasında sertifika almaya hak kazanan yönetici asistanları ya da adayları, şirketler bünyesinde çalışabilecek şekilde donanımlı hale gelebilmektedirler.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER