0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Profesyonel bir şekilde üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi veren kurslar ilk olarak temel mesleği dersleri sağlamaktadır. Eğitim sonrasında katılan kişiler Milli Eğitim Bakanlığı onayı olan sertifikalarına kavuşabilecekler. Şirketler tarafından sürekli aranan ve ciddi boyutta nitelikli personel açığı bulunan üst düzey yönetici asistanlığı eğitimlerine bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler katılmalıdır.

Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi sırasında ilk olarak yönetici asistanlığının tanımı ile başlayarak, kurum kültürüne uyum, planlı çalışma, etkili iletişim ve yazışma teknikleri bu düzeyde çalışacak olan kişilerin nitelikleri ve davranışları ile harmanlanarak verilmektedir.

Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi bedenin kullanım dili, etkili olarak telefonda konuşabilme, insanlara davranış, dosyalama yapabilme gibi tüm eğitim verilmektedir. Kurs sonrasında sertifika almaya hak kazanan yönetici asistanları ya da adayları, şirketler bünyesinde çalışabilecek şekilde donanımlı hale gelebilmektedirler.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER