0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

UYGULAMALI DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ İÇİN PLATFORM AKADEMİ

Yeni gelişen ve küreselleşen dünyada, kaliteli bir dış ticaret eğitimi almak ve bu alanda donanımlı olmak çok önemlidir. Mutlaka, kaliteli kurumlardan öğrenim alarak, uygulamalı dış ticaret uzmanlık eğitimini tamamlamak, bu platformda iş bulmak adına hayati önem taşımaktadır. İş alanı olarak, yabancı ülkelerle çalışan firmaların dış ticaret departmanlarında çalışanlar veya firmalarını bu alanda kaydırmak isteyen kişiler için durum aynıdır.

Bu alanda kaliteli eğitim veren kurumların seçilmesi çok önemlidir. Bunların başında, Platform Akademi gelmektedir. Bu özel kurum, donanımlı eğitimci kadrosuyla ve seçkin eğitim kapsamıyla dikkat çekmektedir. Katılımcılara bir meslek hayatı boyunca yararlanacakları donanımı bilgiler verilmektedir.

Kurumun önemli bir diğer avantajı ise staj imkanı sağlanmasıdır. Bu sayede, katılımcılar, hedefledikleri dış ticaret alanında rahatça çalışma yapabilir.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER