0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

UYGULAMALI DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ İÇİN PLATFORM AKADEMİ

Yeni gelişen ve küreselleşen dünyada, kaliteli bir dış ticaret eğitimi almak ve bu alanda donanımlı olmak çok önemlidir. Mutlaka, kaliteli kurumlardan öğrenim alarak, uygulamalı dış ticaret uzmanlık eğitimini tamamlamak, bu platformda iş bulmak adına hayati önem taşımaktadır. İş alanı olarak, yabancı ülkelerle çalışan firmaların dış ticaret departmanlarında çalışanlar veya firmalarını bu alanda kaydırmak isteyen kişiler için durum aynıdır.

Bu alanda kaliteli eğitim veren kurumların seçilmesi çok önemlidir. Bunların başında, Platform Akademi gelmektedir. Bu özel kurum, donanımlı eğitimci kadrosuyla ve seçkin eğitim kapsamıyla dikkat çekmektedir. Katılımcılara bir meslek hayatı boyunca yararlanacakları donanımı bilgiler verilmektedir.

Kurumun önemli bir diğer avantajı ise staj imkanı sağlanmasıdır. Bu sayede, katılımcılar, hedefledikleri dış ticaret alanında rahatça çalışma yapabilir.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER