0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

www.akwebtasarim.com İstanbul Web Tasarım Firması

İnternet sitesi tasarımının büyük bir sorun ve risk olduğu bir dönemdeyiz. Güvenilir web tasarım firması bulmak hayli zorlaştı. Sizlere web tasarım ve kurumsal seo danışmanlığı hizmeti aldığımız www.akwebtasarim.com Akweb Bilişim Hizmetlerinden Bahsetmek istiyorum. Firma neler yapar;

 

Sürekli Güncellenen web siteleri üretiyoruz.
Kullanmış olduğumuz joomla alt yapısı ile tüm müşteri sitelerini kolaylıkla güncelleyebiliyoruz. Bu sayede bizimle ilk çalışmaya başlayan müşterimiz bile tüm sistem güncellemelerinden ücretsiz faydalanabiliyor. 10 yıl dahi bizimle çalışmış olsanız sanki 1 hafta önce web tasarımı yaptırmış bir firma konumunda olacaksınız. Ayrıca sunduğumuz hazır web site paketi ve e-ticaret paketleri ile de bir çok müşteriye uygun fiyatla hizmet veriyor ve tüm hazır site paketlerini güncel tutuyoruz.

 

Güçlü teknik alt yapısına sahibiz.

Müşterilerimizin güvenliğine çok önem veriyoruz. Bu sebeple hiç bir şekilde ucuz paylaşımlı hostingler kullanmıyoruz. Türkiye'nin en güçlü veri merkezinde kendimize ait güçlü kurumsal sunucular ile müşterilerimize web tasarım hizmetini en kaliteli şekilde veriyoruz. Normal şartlarda 2000 sitenin barınacağı kadar kapasitedeki sunucularda maksimum 150 kadar site barındırarak LİMİTLERİ ORTADAN KALDIRIYORUZ.

 

Profesyonel müşteri takip yazılımlarına sahibiz.

Müşterilerimizin tüm verilerini en sağlıklı şekilde takip etmek için özel yazılımlar kullanarak müşteri takip sistemlerini en üst düzeyde takip altında tutuyoruz. Bu esnada müşterimiz bizimle ne zaman çalışmaya başlamış, bizden neler talep etmiş, ne konularda güncelleme yapılmış gibi tüm detayları rahatlıkla takip edebiliyoruz.

 

Web tasarım işini yapan sayılı WEB TASARIM FİRMAlarından birisiyiz.

Meslektaşlarımızın bir çoğu web tasarım işini freelance olarak ev ortamlarında yapmaktalar. Fakat firmamız RESMİ ünvana sahip, tüm hizmetlerinde faturaya tabi olarak çalışan ve vergilerini düzenli şekilde ödeyen bir firmadır. Verdiğimiz tüm hizmetler firmamız tarafından faturalandırılmaktadır.

 

Uzman bir ekibe sahibiz.

Alanında uzman arkadaşlar ile kaliteli bir hizmet vermeyi hedefleyen firmamız web tasarımcı, web yazılımcı, grafiker, SEO uzmanı, Sunucu yöneticisi ve yazar bir kadro ile web tasarım hizmetini vermektedir. Her bölümün sorumlusu bir uzman ile her zaman daha kaliteli hizmet almanın tadına varacaksınız.

 

Google'da bulunabilen, kolay yönetilen estetik web siteleri üretiyoruz.

İnternet sitelerimizin Türkiye yönetim panelleri ile müşterilerimizin isteklerini kısa süre içerisinde yerine getiriyoruz. Biliyoruz ki siz müşterilerimizin yoğun iş temposu sebebiyle internet sitelerini güncelleme ya da değişiklik yapma gibi vaktiniz olmuyor. Üzülmeyin biz yanınızdayız. Yapmak istediğiniz sistem yapısını değiştirmeyecek güncellemeleri mail atmanız ile birlikte ilgili birimimiz en kısa sürede gerçekleştirerek memnuniyetinizi maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

 

Önce sizlerin kazanmanızı istiyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki sizler kazanmadan bizler kazanamayız. Bu sebepledir ki sizin işinizi kendi işimiz gibi benimseyerek, aşkla ve büyük bir titizlik ile sahipleniyoruz. Bu sayede birlikte kazanmanın gururunu yaşıyoruz. 2006 yılında hizmet verdiğimiz ilk müşterilerimizin hâla bizimle birlikte çalışması kalitemizin bir göstergesidir.

Görüldüğü üzere web tasarım işini oldukça kaliteli bir şekilde yapıyorlar. 5 yılı aşkın süredir kendileri ile çalışıyoruz.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER