0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

YÖNETİCİLER İÇİN YÖNETİM EĞİTİMLERİ

Her dakika gelişmekte olan ülkemiz, farklı alanlarda sürekli olarak ön plana çıkmaktadır. Bu alanların en önemlisi ticaret hayat, doğal olarak firmalardır. Firmaların başarılı olması için yöneticilerin başarılı olması gerekmektedir. Firmalar kaynaklarını yararlı biçimde kullanarak yöneticiler için eğitim hazırlamak ve onları geliştirmek zorundadırlar. Bu durum hem firmalar için hem de ülkemiz için faydalı olacaktır. Eğitimini tamamlayan ve sürekli başarı elde eden yöneticiler, kendilerine, sektöre ve topluma faydalı kişilerdir. Uzmanlık eğitimleri yöneticilerin vasıflarını birer birer artırır. Uzmanlıklarını sertifikalarla belgeleyen yöneticiler tescillenmiş olurlar.

Toplumun her kısmına değer katan uzman yöneticiler aynı zamanda firma, şirketler arası rekabette güçleri toplamış demektir.
Yöneticiler için eğitim hazırlamak istiyorsanız, bu işi sadece okullarla yapmanız doğru olmaz. Günlük hayatta karşılaştıkları zorluklarla birlikte eğitimi bir arada tutmamız gerekmektedir. Bu sayede yöneticilik eğitimi alan kişi daha verimli olarak çalışmasını harfi harfine uygulayarak devam edecektir. İyi bir yönetici;

  • Başarı için çalışır,
  • Doğru kararlar vererek şirketi ön plana çıkarır,
  • Sadece kendisini değil, aynı zamanda çalışanlarını düşünür,
  • Ülkesi için gerekli hizmeti verir,
  • Satış rekabetlerinde güçleri kendi bölümüne doğru toplar.

Yukarıda yer alan yetkinlik ve hedeflere sizde sahip olmak istiyorsanız, iyi bir yönetici olmak için çalıştırmalarınızı sürdürmelisiniz. Unutmayın ki yöneticilik sadece okul eğitimiyle olacak bir iş değildir. Aynı zamanda tabiri caizse pratik yaparak gelişiminizi sıkılaştırmalısınız. Yöneticilik eğitimi için farklı programlara göz atarak farklı bölümleri tercih edebilirsiniz. Sadece birkaç araştırma yaparak eğitim bölümleri hakkında bilgi alabilir, ayrıntılı yollara ulaşabilirsiniz.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER