0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Yönetici Asistanlığı Eğitimi Güncel Hizmetler

Yönetici asistanlığı eğitimi, adından da anlaşılacağı üzere yönetim konusunda yapılan ve sunulan bir eğitimdir. Bu eğitim ile insanlar rahat ve etkin çalışmalara kolaylıkla ulaşabiliyor, gerekli çalışmaları estetik bir şekilde yerine getirebiliyor. Genellikle üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi, meb sertifikalı yönetici asistanlığı eğitimi gibi hizmetler olduğu için, sizin için hangisi uygun ise rahatlıkla tercih edebiliyor ve çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz. Verilen kurslarda sunulan derslere bakar iseniz, yönetim becerilerini geliştirme eğitimi ve benzeri seçeneklerde sunulan eğitimlerin yer aldığını görebilirsiniz.

Bu anlamda sunulan her türlü farklı çalışma desteğine ulaşmak adına, sadece kurs üzerinden sunulan etkin derslere ihtiyacınız var ve bu dersler ile kendinizi kademe kademe geliştirebilirsiniz. Yönetim konusunda sunulan derslere bakar iseniz, hem kadrolaşmış bir eğitim sisteminden destek alabilirsiniz, hem de kişisel çalışma fırsatlarını yakalayacak bir şekilde sunulan hizmetler arasından seçilen asistanlık eğitimi alabilirsiniz. Kişilerin bu tarz eğitimleri hızlı ve zamanında alabilmesi için, hem estetik hem de yoğun bir çalışma düzenine ulaşması gerekiyor. Ardından daha rahat ve kolay sistemlere ulaşabilecek, akabinde kendi çalışmalarınızı da bu sisteme göre şekillendirebileceksiniz.

Özet ve farklı çalışma sistemlerine ulaşmak için, kendinizi aktif bir şekilde eğitmeli ve eğitimin bu boyutuna sunulan hizmetlere dair geç kalmamalısınız! Yapılacak olan her türlü çalışma fırsatı için, kendinizi geliştirmek adına yönetici asistanlığı kurslarını kullanabilirsiniz.

Platform akademi alanında uzman eğitmen kadrosu ile MEB sertifikalı dış ticaret eğitimi, insan kaynakları eğitimi, yönetici asistanlığı eğitimi, finans eğitimi vermektedir.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER