0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ İLE NE KAZANIRSINIZ?

Bir çok insanın hayalinde bir şirkette yönetici olarak çalışma yatmaktadır. Fakat bu iş bilindiği üzere çok zor ve meşakketli bir işdir. Bunun için aranan bir çok özellik bulunmaktadır. Bunlardan en temellerini ve kısa sürede kazanabileceklerinizi anlatmaya çalışacağız. Öncelikle bir yöneticinin mutlaka insanlarla iletişimi üst düzeyde olmalıdır.

Bu sayede işcilerle ve diğer şirketlerin yöneticileri ile olumlu ilişkiler kurabilecektir. Aksi takdirde sevilmeyen ve insanlarla ilişki kuramayan bir yönetici hiçbir yerde istenmeyecektir. Bir diğer özellik ise finansal alanda kendinizi geliştirmiş olmanızda yatmaktadır. Bir yöneticinin mutlaka finansal becerileri iyi olmalıdır. Aksi takdirde maliyecileri ve diğer finans yetkililerini iyi denetleyemez ve bu yüzden de kurumuna yeteri kadar verim kazandıramaz. Bir diğer en önemli şey ise liderlik ve strateji üretibilme yetenekleridir.

Bir yöneticide mutlaka liderlik vasfı olmalıdır. Bu sayede kurum içinde disiplini sağlayabilir. Farklı ve yeni stratejiler üreterek ise rakip firmaların oyunlarından kurtulabilir ve şirketi güvenle yönetebilir.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER