0212 275 67 50

Hakkımızda

Belli bir alanda sahip olunan bilgi birikimi ve anlayışın, edinilen tecrübeyle harmanlanarak bilgi ve gelişim ihtiyacında olan kişilere aktarıldığı eğitim sektöründe mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için hiç eksilmeyen bir 'idealizm' olmalı.

 

Sektörün en değerli eğitimcilerinin bir araya gelerek bildiklerini 'paylaşma' düsturuyla katılımcılara ulaştığı ender kurumlardan biri olan Platform Akademi'de biz, programlarımızı en üst düzey eğitimi verme idealiyle hazırlıyoruz. Sektörde güvenle sağlamlaştırılmış özel bir yere sahip olmamızı sağlayan, işte bu motivasyon..

 


Biz Platform Akademi'de sektör profesyonelleri için de programlar sunuyoruz, iş hayatına yeni atılan gençler için de. Finans yönünü geliştirmek isteyen Pazarlamacılara da yeni kariyer pencereleri açıyoruz, kariyerine ne yönde devam etmesi gerektiği konusunda fikir desteği bekleyen yeni mezunlara da.. Hatta öyle programlar hazırlıyoruz ki, lise mezunlarının hayallerini süsleyen üniversitelerin öğretim görevlilerini, farklı alanlarda biz eğitiyoruz. Farklı katılımcı profillerini bir araya getirip her birinin ihtiyaç duyduğu düzeyde bilgiyle donatılmalarını sağlıyoruz.

 

 

 

Platform Akademi'de Ne Yapıyoruz?

 


Kariyer uzmanlık ve kişisel gelişim eğitimlerimizde, akademik öğretim disiplini çerçevesinde, doğrudan uygulamaya yönelik eğitim tasarımları ile pratik ve teorik bilgilerin aktarılmasını sağlıyoruz. Bu sayede her eğitimin sonunda davranış ve beceri boyutunda pozitif değişimi hedefliyor, profesyonel iş hayatının içerisinde yer alan donanımlı uzmanlar yetiştiriyoruz.

 

 

 

Gücümüzü Nereden Alıyoruz?

 

 

1. Bilgi ve Deneyimi Saklayan Değil, 'Paylaşan' Eğitimcilerimizden

Üstelik onlar sektörün önde gelenleri ve alanlarında en az 15-20 yıldır üst düzey yönetici pozisyonunda görev almış olan, KOSGEB akreditasyonlu uzmanlar.. Doğrudan sektörün içinden geldikleri için, bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarını çok iyi biliyor, eğitimlerini bu ihtiyaçları karşılamak üzere hazırlıyorlar.

 

2. Sektörde Edindiğimiz 'Güvenilirlik ve Saygınlığımızdan' 

Eğitimlerimizde 'memnuniyet garantisi' veriyor, her bir katılımcımızın en üst düzey hizmeti aldığından emin olarak eğitimini tamamlamasını amaçlıyoruz. Bu da sektörde çok özel bir yer edinmemizi, geçmişteki katılımcılarımızın referansı ile gelen yüzlerce yeni katılımcıya sahip olmamızı sağlıyor. 

 

3. Hizmet Çeşitliliğimizden

M.E.B onaylı bir kurum olarak M.E.B Sertifikalı Uzmanlık Programları ve Kurum içi ( In-House)  eğitimler düzenleyerek yerli ve çok uluslu firmaların gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli çalışabilmelerine destek vermek amacıyla Bireysel / Kurumsal Eğitimler, Mesleki Uzmanlık Programları, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

 

4. Eğitim Programından Tüm Katılımcılarımızın Maksimum Faydayı Almasını Hedefliyor Olmamızdan

Bu eğitimlerde katılımcılarımızın ihtiyaç duyacakları tüm donanımı sağlayıp eğitim sonunda, işlerinin gerektirdiği bilgi birikime sahip, firmalarına vizyon ve değer katabilecek seviyeye getirmeyi hedefleyen programlar hazırlıyoruz.

 

5. Sahip Olduğumuz Değerli Referanslardan

Bankalar, Kalkınma Ajansları ve KOSGEB gibi kurumlarla gerçekleştirdiğimiz proje ortaklıklarımızın yanı sıra kurulduğumuz günden bu yana sektörlerinde önde gelen büyük firmalarda aktif olarak çalışan 5.000’den fazla Uzmanlık Programı mezununa sahibiz.

 

6. Genel Katılıma Yönelik Programlar Sunmamızdan

Son derece geniş bir katılımcı profiline sahibiz. İş hayatında çalışan profesyonellerden meslek edinmek isteyen adaylara kadar herkes eğitimlerimize katılabilir. 

 

7. Kişiye ve Kuruma Özel Programlar Sunabilmemizden 

Kişi ve kurumların hedef, ihtiyaç ve isteklerine yönelik programlar sunuyoruz. Bunu kurumumuzda ya da kurumların kendi lokasyonlarında organize edebiliyor, farklı sürelerde ve farklı içeriklerde eğitimler hazırlıyoruz. 

 

8. Özel Zirve, Konferanslar ve 'One-day' Eğitimler Hazırlıyoruz 

Eğitim sektöründe belli bir birkime ve deneyime sahip olmayı gerektiren bu tip büyük organizasyonları ve butik eğitimleri düzenleyecek kapasiteye sahip olmamız, sektörün ihtiyaçlarını karşılama konusunda yeni fikirler geliştirmek üzere bizi motive ediyor. 

 

 

 

Platform Akademi'nin Misyonu


Verdiğimiz eğitimlerle, bireysel katılımcılarımızın yüksek kariyer hedeflerini yakalamalarını, kurumsal katılımcılarımızın nitelikli ve donanımlı personellerle hedeflerine ulaşmalarına sağlamaktır. 

 

Platform Akademi'nin Vizyonu


Bireysel ve kurumsal katılımcılarımıza daima yüksek kalitede eğitimler sunan, sürekli çözüm ortağı olan, güvenilir ve saygın bir eğitim kurumu olarak sektörde yer almaktır.

 

 

 

PLATFORM AKADEMİ METODOLOJİSİ


1. ANALİZ
Neden bu programa katılmalı?
Neden bu eğitime ihtiyaç duyuluyor?
Katılımcıların eğitim düzeyi ve sorumlulukları nelerdir?

 

2. ÇÖZÜM
Eğitimin içeriği kişilerin ya da kurumların hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda revize edilir.

 

3. UYGULAMA 
Katılımcıların eğitimden keyif alarak bilgilenmeleri ve böylece eğitimin her dakikasından maksimum verim almaları sağlanır.

 

4. MEMNUNİYET ÖLÇÜMÜ
Eğitimin başında ve sonunda ölçme anketleri yapılarak, eğitimin sonuçları değerlendirilir.