Abdül KOCATEPE
Abdül KOCATEPEFinans Eğitmeni

1978 yılında İstanbul’da doğan Abdül KOCATEPE A.Ü. İşletme Fakültesi’nde lisans, Marmara Üniversitesi Muhasebe Denetimi bilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesinde Muhasebe Denetimi bilim dalında doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Aldığı eğitimlerin yanı sıra Abdül KOCATEPE, Orka, Logo ve Eta gibi paket muhasebe programlarıyla birlikte, kurumsal kaynak planlamasını hedefleyen genel, maliyet muhasebesi ve stok planlamasını içeren SAP ve Microsoft Dynamics Ax programını da kullanabilmektedir.

Kariyerine Mali Müşavirlik firmasında yöneticilik yaparak başlamıştır. Sonrasında Perakende sektörünün önde gelen firmalarından YKM Mağazacılık A.Ş’nde sırasıyla Yönetim Muhasebesi Müdür Yardımcısı, Mağazacılık Muhasebe Müdürü, Tedarik Muhasebe ve Finans Müdürü olarak görev almış olup, grubun mali işler ve finans departmanlarının IT gelişmelerinde de ekip liderliği yapmıştır. YKM Mağazacılık şirketinin satış sürecinde çalıştıktan sonra Karaca Züccaciye ve Karaca Home ve Jumbo şirketlerinden oluşan karaca grupta Mali İşler Direktörü olarak görev alan Kocatepe, grubun Ax ERP sürecini yönetmiş ve başarıyla uygulamaya geçmesini sağlamıştır. Halen Gıda sektörünün önde gelen bir markasında Mali İşler ve Finans Direktörü olarak profesyonel meslek hayatını devam ettiren Abdül Kocatepe aynı zamanda Platform Akademi’nin ortakları arasındadır..

Mali Müşavirlik ruhsatına sahip olan Kocatepe, Finansal Yönetim, Finansal Raporlama, Muhasebe vb. konularda eğitimler vermektedir.

Son Yazılar

Kategoriler

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Son Yorumlar

    10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

    Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.