Emre REÇBER
Emre REÇBERCRM & Analitik Müşteri İlişkileri Eğitmeni

1978 yılında İstanbul’da doğan Reçber, lisans eğitimini Fatih Üniversitesi’nde Coğrafi Bilimler alanında, yüksek lisans eğitimini Fatih Üniversitesi İngilizce MBA alanında tamamlamıştır. Halen İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde İşletme anabilim dalında doktora eğitimine devam etmektedir.

Profesyonel iş hayatına Garanti Bankası’nda ‘uzman’ olarak başlayan Emre REÇBER, SuperOnline’da CRM Uzmanı, Finansbank’ta CRM ve Pazarlama Uzmanı, Teknoloji Holding’de CRM ve Pazarlama Uzmanı, YKM Mağazaları A.Ş.’de CRM ve İş Geliştirme Müdürü, Tanı Pazarlama A.Ş.’nde Yaratıcı İş Geliştirme ve Değişim Projeleri Müdürü, Beymen Mağazacılık A.Ş.’de CRM ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapmıştır.

Halen CRM, Markalaşma, Satış ve Pazarlama alanlarında firmalara profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veren Reçber, Platform Akademi bünyesinde CRM ve Analitik Müşteri Teknikleri, Satış ve Pazarlama, Marka Yönetimi, Sosyal Medyanın Ticari Olarak Yönetimi, E-Ticaret eğitimleri vermektedir.

CRM, Müşteri Sadakati, Pazarlama Stratejileri konularında yerli ve uluslararası birçok dergide makaleleri yayımlanmış olan Reçber, ulusal TV ve radyo kanallarında konuk olarak yer almıştır.

Hazırlayıp tasarlamış olduğu Müşteri İletişim Geçmişi Projesi, Beymen CRM / Segmentasyon Projesi, Beymen Analitik Pazarlama ve E-Ticaret Projesi, Beymen Online + Offline Entegrasyon Projesi, Beymen Online Marketing Implementation Proje, Boyner Holding Veri Tekilleştirme ve Collaboration Projesi, Performans Tabanlı Maliyet Optimizasyonu Amaçlı Online Reklamcılık Projesi – TDE, ParoDukkan.com Projesi, SimSticker – Cepten Müşteri Tanıma Projesi, Karşılıklı Veri Bazlı İş Birliğine Dayalı Gelir Yaratma Projeleri olup, 360 Derece Müşteri Tanıma Projesi – AMPD 2011 Yılın Pazarlama Ödülü gibi Veritabanı Analizi projeleri konularında birçok ödül almıştır.

CRM Eğitimlerimizden

Son Yazılar

Kategoriler

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Son Yorumlar

    10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

    Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.