Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

CRM Analitik Müşteri Yönetimi ve Müşteri Sadakati; CRM ve Analitik Müşteri Yönetimi genel anlamda yeni müşteri kazanmak, mevcut müşteriyi elde tutmak ve kurumumuz için daha verimli hale getirmek için uygulanan pazarlama tekniklerinin tamamını yansıtan bir kavramdır.

Yeni dünyanın rekabet koşulları, müşteriyi en değerli unsur haline getirdi. Gelecek bilançolarınızın başarısı, bu unsuru iyi anlamak ve akıllıca yönetmekten geçiyor. Müşteriyi yönetmenin sorumluluğu en üst yöneticilerden müşteriye değen birimlere kadar yayılıyor. Platform Akademi güçlü eğitmen kadrosuyla, kurumsal firmaların en çok ihtiyaç duyduğu eğitimleri gelen talepler doğrultusunda güncelleyerek katılımcılarına sumaktadır.

Eğitim Detayları

Eğitim Gün ve Saatleri:10:00-18:00 Cumartesi Pazar
Eğitmen: Emre REÇBER
Toplam Süre: 14 Saat / 1 Hafta
Toplam Ücret: Eğitim fiyatı için lütfen iletişim geçiniz
Bilgi İçin: – 0212 275 67 50
CRM ve Analitik Müşteri Yönetimi

CRM & Analitik Müşteri Yönetimi Sadakati Eğitimi Sonunda Katılımcılarımıza;

  • Platform Akademi Uzmanlık Sertifika (%70 Katılım Şartı ile )

CRM Analitik Müşteri Yönetimi ve Müşteri Sadakati Programına Kimler Katılmalı?

  • Genel Yönetim,
  • Pazarlama Departmanı Çalışanları,
  • Satış ve Hizmet Departmanları Çalışanları,
  • Yönetici Adayları, Yöneticiler ve Bölüm/Birim Yöneticileri
  • Üniversite son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar

Sosyal Medyada Platform Akademi…

Linkedin

Twitter

Facebook

Instagram

CRM eğitimiyle birlikte tamamlayıcı olan Pazarlama Ve Satış Uzmanlığı Eğitimi ile kariyer hedefinizi yeniden şekillendirebilirsiniz.

Ülkemizin her geçen gün genişleyen pazar olanakları, uluslararası pazarlama alanındaki istikrarlı büyüme, bu büyümeye paralel olarak artış gösteren rekabet koşullarında pazarlama ve satış konusunda daha fazla uzmanlık gerektirmektedir.

Satış profesyonellerinin motivasyonlarının artırılması, satış temsilcisi pozisyonundaki çalışanların daha yüksek performansa ulaşmalarının temini, pazarlama teknikleri konusunda yeterli teknik bilgiye sahip olunması, satış temsilciliği kavramının firma karlılığının artmasında ve müşteri memnuniyeti hususunda belirlenen hedeflerin yakalanmasında en önemli unsurlar arasında yer aldığı mutlaktır. Tüm bu hususlar gerekli bilinçlendirme ve gerekli pozitif alışkanlıkların kazandırılmasına bağlıdır.

Pazarlama ve satış süreçlerinde gereken uzmanlığın kazanılması için gereken tüm satış eğitimi desteği Platform Akademi uzman kadrosu ile sunulmaktadır.

Platforma Akademi olarak vermiş olduğumuz diğer eğitimlere “Eğitimler” sayfamızdan erişebilirsiniz.