Türkiye’nin Eğitim Platformu

Adres : Büyükdere Cad. Altınova İş Merkezi No:54/9 Mecidiyeköy Şişli İstanbul (Mecidiyeköy Metro durağı karşısı, Halkbankası üstü)


WhatsApp: 0554 567 31 49
Mail :  egitim@platformakademi.com

Sadece bireysel değil, kurumsal eğitimlerimizle de sizlere destek oluyoruz!

Birçok dalda sizin için özel olarak yapılandırılabilen eğitimlerimiz ile firmanızın hizmet kalitesini yükselterek küresel rekabette söz sahibi olmasına yardımcı oluyoruz.

Kısıtlı zaman aralıkları için hızlandırılmış programlar, ihtiyaca göre birkaç farklı eğitimin birleştirilerek hazırlanan karma programlar, kurumların kendi binalarında ya da Platform Akademi eğitim salonlarında, uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

ÖĞRENCİLERİMİZDEN

MAYIS 2017 TEMEL VE İLERİ DÜZEY MS EXCEL EĞİTİMİ

“İnsanların güleryüzlü olumlu bakışları ve davranışları için gerçekten bulunmaz ve aranılan bir ortam. Hocamız Mustafa Bey’e de göstermiş olduğu candan ilgi ve alaka gayreti için çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devam etmesini öğrenci olarak temenni ediyorum.”


ABDURRAHMAN ÖZCAN, Sosyal Güvenlik Eğitimi
KROHNE YÖNETİM BECERİLERİ GELİŞTİRME VE LİDERLİK EĞİTİMİ 2016

“Oldukça Verimli Bir 8 Gün Geçirdim. Özellikle Eğitmenimize Sunum İçeriğinin Aktarılması Ve Örneklemesi Keyif Almamızı Sağladı. Sizleri Tanıdığım İçin Çok Mutluyum. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.”


SEMA YILDIZ, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi
ŞUBAT 2018 UYGULAMALI PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDROLAMA EĞİTİMİ (LOGO PROGRAMLI)

“TOldukça Verimli Bir 8 Gün Geçirdim. Özellikle Eğitmenimize Sunum İçeriğinin Aktarılması Ve Örneklemesi Keyif Almamızı Sağladı. Sizleri Tanıdığım İçin Çok Mutluyum. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.”


ESMA SİNEM GÖKALP, EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
DEMPAŞ DEMİR MAMÜLLERİ PAZ.SAN.TİC.A.Ş. TELEFONDA KONUŞMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

“Eğitim Programı İçeriği Açısından Zengin Konu Hakkında Bilgi Doyumu Sağlamaktadır. Eğitimcinin İletişim Ve Sunuş Biçimi Akılda Kalıcı Bir Biçimdedir. Ayrıca Konuya Hakim Olduğu Kanısındayım. Bu Programın Bana Katkıda Bulunduğuna İnanıyorum. ”


İLHAMİ OZAN ÇELİK, İnsan kaynakları Eğitimi
Platform Akademi

İlham Verecek Eğitimler

Liderlik doğarken kazanılan değil yaşarken öğrenilen bir özelliktir. Güçlü bir lider ve iyi bir yönetici olmak için öğrenmeniz gereken bilgiye şimdi ulaşmak ister misiniz?

Verileri doğru okuyamadığı için iflas eden yüzlerce firma var. Verilerinizi doğru okumak için onları doğru raporlamanız gerekir. İleri seviye raporlama ve finans eğitimleri ile şirketinizi geleceğe taşımak ister misiniz?

Platform Akademi, Türkiye’nin eğitim platformu…

Satınalma ve Tedarik Zinciri Uzmanlığı Eğitimi ile katılımcılar, bütün tedarik yönetimi, tedarik zinciri, tedarik zinciri yönetimi ve satınalma yönetimi süreçlerinde ulaşacakları uzmanlık seviyesi ile bir firmanın tüm satınalma işlemlerini rahatlıkla yürütebilecek seviyeye geleceklerdir.

Sosyal Güvenlik Eğitimi

3 Ekim @ 10:00 am - 4:00 pm

Platform Akademi Personel Özlük İşleri Eğitimi programını kapsamlı bir Uzmanlık Programı haline getirerek İş Hukuku, Bordrolama, Özlük İşleri, Sosyal Güvenlik, Ücret Yönetimi, Tazminatlar, İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarında Firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli Personelin yetiştirilmesi amacıyla M.E.B Sertifikalı Sosyal Güvenlik Eğitimi Programı düzenlemektedir.

Temel Ve İleri Düzey Ms Excel Eğitimi

3 Ekim @ 10:00 am - 4:00 pm

Temel ve ileri seviye Excel eğitimi içeriği ile kalıpların dışına çıkarak, mevcut Microsoft Excel bilginiz hangi seviyede olursa olsun eğitim sonunda İleri Seviye Micrsosoft Excel kullanıcısı olabilirsiniz.

Pazarlama ve satış süreçlerinde gereken uzmanlığın kazanılması için gereken tüm satış eğitimi desteği Platform Akademi uzman kadrosu ile sunulmaktadır.

Muhasebe Eğitimi bir firmanın muhasebe ve finans departmanında çalışan ya da çalışacaklara yönelik uzmanlık programıdır. Katılımcıların bu eğitim sonunda muhasebe ile ilgili temel bilgileri uygulamalı olarak öğrenmiş olmaları ve çalışacakları kurumların muhasebe işlemlerini yürütebilecek seviyeye gelmeleri hedeflenmektedir.

Personel özlük işleri Eğitimi tamamen uygulamalı olarak -bu bilgi iş hayatında nasıl karşıma çıkar ve nasıl kullanabilirim- mantığıyla işlenmekte, güncel örneklerle desteklenmekte, katılımcılara örnek uygulamalar

10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.