Türkiye’nin Eğitim Platformu

Adres : Büyükdere Cad. Altınova İş Merkezi No:54/9 Mecidiyeköy Şişli İstanbul (Mecidiyeköy Metro durağı karşısı, Halkbankası üstü)


Telefon: 0212 275 67 50 (pbx)
WhatsApp: 0554 567 31 49
Mail :  egitim@platformakademi.com

Sadece bireysel değil, kurumsal eğitimlerimizle de sizlere destek oluyoruz!

Birçok dalda sizin için özel olarak yapılandırılabilen eğitimlerimiz ile firmanızın hizmet kalitesini yükselterek küresel rekabette söz sahibi olmasına yardımcı oluyoruz.

Kısıtlı zaman aralıkları için hızlandırılmış programlar, ihtiyaca göre birkaç farklı eğitimin birleştirilerek hazırlanan karma programlar, kurumların kendi binalarında ya da Platform Akademi eğitim salonlarında, uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

ÖĞRENCİLERİMİZDEN

MAYIS 2017 TEMEL VE İLERİ DÜZEY MS EXCEL EĞİTİMİ

“İnsanların güleryüzlü olumlu bakışları ve davranışları için gerçekten bulunmaz ve aranılan bir ortam. Hocamız Mustafa Bey’e de göstermiş olduğu candan ilgi ve alaka gayreti için çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devam etmesini öğrenci olarak temenni ediyorum.”


ABDURRAHMAN ÖZCAN, Sosyal Güvenlik Eğitimi
KROHNE YÖNETİM BECERİLERİ GELİŞTİRME VE LİDERLİK EĞİTİMİ 2016

“Oldukça Verimli Bir 8 Gün Geçirdim. Özellikle Eğitmenimize Sunum İçeriğinin Aktarılması Ve Örneklemesi Keyif Almamızı Sağladı. Sizleri Tanıdığım İçin Çok Mutluyum. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.”


SEMA YILDIZ, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi
ŞUBAT 2018 UYGULAMALI PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDROLAMA EĞİTİMİ (LOGO PROGRAMLI)

“TOldukça Verimli Bir 8 Gün Geçirdim. Özellikle Eğitmenimize Sunum İçeriğinin Aktarılması Ve Örneklemesi Keyif Almamızı Sağladı. Sizleri Tanıdığım İçin Çok Mutluyum. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.”


ESMA SİNEM GÖKALP, EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
DEMPAŞ DEMİR MAMÜLLERİ PAZ.SAN.TİC.A.Ş. TELEFONDA KONUŞMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

“Eğitim Programı İçeriği Açısından Zengin Konu Hakkında Bilgi Doyumu Sağlamaktadır. Eğitimcinin İletişim Ve Sunuş Biçimi Akılda Kalıcı Bir Biçimdedir. Ayrıca Konuya Hakim Olduğu Kanısındayım. Bu Programın Bana Katkıda Bulunduğuna İnanıyorum. ”


İLHAMİ OZAN ÇELİK, İnsan kaynakları Eğitimi
Platform Akademi

İlham Verecek Eğitimler

Liderlik doğarken kazanılan değil yaşarken öğrenilen bir özelliktir. Güçlü bir lider ve iyi bir yönetici olmak için öğrenmeniz gereken bilgiye şimdi ulaşmak ister misiniz?

Verileri doğru okuyamadığı için iflas eden yüzlerce firma var. Verilerinizi doğru okumak için onları doğru raporlamanız gerekir. İleri seviye raporlama ve finans eğitimleri ile şirketinizi geleceğe taşımak ister misiniz?

Platform Akademi, Türkiye’nin eğitim platformu…

Temel ve ileri seviye Excel eğitimi içeriği ile kalıpların dışına çıkarak, mevcut Microsoft Excel bilginiz hangi seviyede olursa olsun eğitim sonunda İleri Seviye Micrsosoft Excel kullanıcısı olabilirsiniz.

Eğiticinin Eğitimi

11 Temmuz @ 10:00 am - 4:00 pm

Eğitimlerimize katılan Yönetici Asistanları ve adayları bilgi ve becerilerini geliştirerek, daha profesyonel bir mesleki yaklaşımla performanslarını maksimize etme ve önlerinde yeni imkanlar açma şansına sahip oluyor.

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi

11 Temmuz @ 10:00 am - 4:00 pm

Eğitimlerimize katılan Yönetici Asistanları ve adayları bilgi ve becerilerini geliştirerek, daha profesyonel bir mesleki yaklaşımla performanslarını maksimize etme ve önlerinde yeni imkanlar açma şansına sahip oluyor.

MEB Sertifikalı Dış Ticaret Eğitimi

11 Temmuz @ 10:00 am - 4:00 pm

Ölçeği ve büyüklüğü ne olursa olsun, çalıştığınız ya da çalışmayı istediğiniz firmaların tüm Dış Ticaret işlemlerini yürütebilecek seviyeye gelmek ister misiniz? Hem de çok kısa sürede!

Finans Eğitimi

11 Temmuz @ 10:00 am - 4:00 pm

Şirketinizin globalleşen dünyada ve artan rekabet ortamında ayakta kalmasının finansal yapısına bağlı olduğunu biliyor olmalısınız. Peki ya “finans” ile ilgili her şeye hakim misiniz?

İnsan Kaynakları Eğitimi

11 Temmuz @ 10:00 am - 4:00 pm

İnsan kaynaklarının tüm süreçlerine hakim olarak çalıştığınız firmaya maksimum katkı sağlayabilmeniz için; Platform Akademi’ye bekleniyorsunuz.

10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.