Türkiye’nin Eğitim Platformu

Adres : Büyükdere Cad. Altınova İş Merkezi No:54/9 Mecidiyeköy Şişli İstanbul (Mecidiyeköy Metro durağı karşısı, Halkbankası üstü)


WhatsApp: 0554 567 31 49
Mail :  egitim@platformakademi.com

  Sadece bireysel değil, kurumsal eğitimlerimizle de sizlere destek oluyoruz!

  Birçok dalda sizin için özel olarak yapılandırılabilen eğitimlerimiz ile firmanızın hizmet kalitesini yükselterek küresel rekabette söz sahibi olmasına yardımcı oluyoruz.

  Kısıtlı zaman aralıkları için hızlandırılmış programlar, ihtiyaca göre birkaç farklı eğitimin birleştirilerek hazırlanan karma programlar, kurumların kendi binalarında ya da Platform Akademi eğitim salonlarında, uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

  ÖĞRENCİLERİMİZDEN

  MAYIS 2017 TEMEL VE İLERİ DÜZEY MS EXCEL EĞİTİMİ

  “İnsanların güleryüzlü olumlu bakışları ve davranışları için gerçekten bulunmaz ve aranılan bir ortam. Hocamız Mustafa Bey’e de göstermiş olduğu candan ilgi ve alaka gayreti için çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devam etmesini öğrenci olarak temenni ediyorum.”


  ABDURRAHMAN ÖZCAN, Sosyal Güvenlik Eğitimi
  KROHNE YÖNETİM BECERİLERİ GELİŞTİRME VE LİDERLİK EĞİTİMİ 2016

  “Oldukça Verimli Bir 8 Gün Geçirdim. Özellikle Eğitmenimize Sunum İçeriğinin Aktarılması Ve Örneklemesi Keyif Almamızı Sağladı. Sizleri Tanıdığım İçin Çok Mutluyum. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.”


  SEMA YILDIZ, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi
  ŞUBAT 2018 UYGULAMALI PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDROLAMA EĞİTİMİ (LOGO PROGRAMLI)

  “TOldukça Verimli Bir 8 Gün Geçirdim. Özellikle Eğitmenimize Sunum İçeriğinin Aktarılması Ve Örneklemesi Keyif Almamızı Sağladı. Sizleri Tanıdığım İçin Çok Mutluyum. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.”


  ESMA SİNEM GÖKALP, EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
  DEMPAŞ DEMİR MAMÜLLERİ PAZ.SAN.TİC.A.Ş. TELEFONDA KONUŞMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

  “Eğitim Programı İçeriği Açısından Zengin Konu Hakkında Bilgi Doyumu Sağlamaktadır. Eğitimcinin İletişim Ve Sunuş Biçimi Akılda Kalıcı Bir Biçimdedir. Ayrıca Konuya Hakim Olduğu Kanısındayım. Bu Programın Bana Katkıda Bulunduğuna İnanıyorum. ”


  İLHAMİ OZAN ÇELİK, İnsan kaynakları Eğitimi
  Platform Akademi

  İlham Verecek Eğitimler

  Liderlik doğarken kazanılan değil yaşarken öğrenilen bir özelliktir. Güçlü bir lider ve iyi bir yönetici olmak için öğrenmeniz gereken bilgiye şimdi ulaşmak ister misiniz?

  Verileri doğru okuyamadığı için iflas eden yüzlerce firma var. Verilerinizi doğru okumak için onları doğru raporlamanız gerekir. İleri seviye raporlama ve finans eğitimleri ile şirketinizi geleceğe taşımak ister misiniz?

  Platform Akademi, Türkiye’nin eğitim platformu…

  10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

  Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.