İlter ŞAHBAZ
İlter ŞAHBAZFinans Eğitmeni

1972 yılında doğan İlter Şahbaz, lisans eğitimini Kocatepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Denetimi bilim dalında tamamlamıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesinde Muhasebe Denetimi bilim dalında doktora çalışmalarına devam etmektedir.

İş hayatına 1997 yılında İstanbul Hava Yolları Anonim Şirketi’nde başlamış olup, çalışma hayatına 1997- 2001 yılları arasında Toprak Holding bünyesinde Muhasebe Yöneticisi olarak devam etmiştir. 2001 yılından itibaren YKM Giyim Anonim Şirketinde sırasıyla Uzman, Muhasebe Yöneticisi, Muhasebe Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam eden Şahbaz, son olarak aynı şirkette Mali İşler ve Muhasebe Müdürü pozisyonunda bulunup, şirketin üst yönetime sunduğu mali rapor alt yapılarının oluşturulmasında, büyüyen yapı içerisinde mali işler organizasyonunun yeniden yapılandırılmasında ve şirketin yabancı yatırımcılara satış sürecinde mali raporların hazırlanmasında aktif olarak görev almıştır.

İlter Şahbaz 2013 yılında reel sektördeki profesyonel yöneticilik yaşamını sonlandırıp, eğitim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Halen Platform Akademi Eğitim Danışmanlık Tic. A.Ş’de Yönetici – Ortak ve Eğitmen olarak görev yapmaktadır.

12 yılı aşkın süredir Serbest Muhasebecilik-Mali Müşavirlik yetkisine haiz olmanın yanı sıra SPK Bağımsız Denetim Lisansı ve Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetim Lisansı sahibidir. YKM Akademi‘de kurum içi eğitimlerde Finans ve Mali İşler eğitmeni olarak görev almıştır.

Finansal Yönetim, Muhasebe, Bağımsız Denetim, Muhasebe Denetimi, İç Kontrol konularında bireysel ve kurumsal eğitimler vermektedir.

Son Yazılar

Kategoriler

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Son Yorumlar

    10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

    Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.