Kerem ÇALICIOĞLU
Kerem ÇALICIOĞLUPazarlama ve Satış Eğitmeni

1979 yılında İstanbul’da doğan Kerem Çalıcıoğlu, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim bilim dalında Beykent Üniversitesi’nde tamamlamış olup halen Anadolu Üniversitesi’nde özel ilgi duyduğu Sosyoloji eğitimine devam etmektedir.

Profesyonel iş hayatına 1995 yılında başlayan Çalıcıoğlu, 1997 yılına kadar medya sektöründe radyo program yapımcılığı ve sunuculuğu görevinde bulunmuştur. 1997 /2001 yılları arasındaki üniversite eğitimi sırasında çeşitli firmalarda satış ve pazarlama üzerine çalışmıştır. 2002/2003 yılları arasında eğitim subayı olarak askerlik görevini tamamladıktan sonra 2004 yılı itibariyle satış ve pazarlama alanında uzman ve yönetici olarak çalışmaya devam etmiştir.

2005 -2013 yılları arasında Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarında aktif satış yöneticisi olarak yer alan Çalıcıoğlu, bu dönemde iç eğitmen olarak tıbbi mümessillere yönelik ‘İş Hayatında Kişisel İmaj ve Diksiyon’ ve ‘Profesyonel Satış ve Pazarlama Teknikleri’ eğitimleri vermiştir.

2013 -2017 yılları arasında Pronet firmasında görev yapan Çalıcıoğlu, Firmanın eğitim departmanının kurulmasında aktif görev alıp, eğitim müdürlüğü görevini üslenmiştir. Bu dönemde yaklaşık olarak 5.000 saat Firmanın Marka değerinin müşterilere yansıtılması, Aktif Satış, İş Hayatında İletişim Teknikleri, Profesyonel Sunum Teknikleri, Eğiticinin Eğitimi vb. eğitimlerde aktif olarak eğitmenlik yapmıştır.

2010 yılından itibaren Platform Akademi bünyesinde, kurumsal ve genel katılıma açık olarak, kişisel gelişim eğitimleri vermektedir. Verdiği eğitimler arasında Profesyonel Satış Teknikleri, İş Hayatında İletişim Teknikleri, Sunum Becerileri, Eğiticinin Eğitimi, Beden Dili, Motivasyon, Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj vb. eğitimler bulunmaktadır.

Pazarlama ve Satış Eğitimlerimizden…

Son Yazılar

Kategoriler

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Son Yorumlar

    10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

    Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.