KOSGEB Desteği Platform Akademi’de

KOSGEB Desteği ile Platform Akademi bünyesinde verilen eğitimleri alan ve KOSGEB üyesi olan kurumlar ödedikleri ücretin %50’sini geri almaktadır.

Kosgeb Eğitim Desteği
Süreciniz şu şekilde devam edecektir;
1- Firmanızın KOSGEB’e kayıtlı olması gereklidir eğer kaydınız yok ise Google’dan KOSGEB yazdığınızda gelen sitede veya çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.
2- KOSGEB veri tabanına kaydınız gerçekleştikten sonra, firmanızın vergi ve SGK borcunuz yok ise eğitim desteğinden faydalanacak kişi firmanızda SGK’lı olarak firmanızda çalışması gerekmektedir.
3- Bağlı bulunduğunuz KOSGEB’deki uzmanınız ile iletişime geçtiğinizde size bir form gönderecektir bu formu doldurup ve ekte benim size gönderdiğim evrakları kargo veya elden teslim edebilirsiniz. Hizmet sağlayıcı kısmına Platform Akademi (Özel Zirve Gelişim Kursu) yazmanız gerekmektedir.
4- Eğitimden 1 hafta 10 gün öncesinde KOSGEB’e kayıt yaptırmanız lazım onayınız çıktıktan sonra eğitimimize katılıyorsunuz.
5- Eğitim bedelini banka havalesi şeklinde bize tamamını ödüyorsunuz, faturanız bizden aldığınız sertifikanız ile birlikte KOSGEB‘e teslim ediyorsunuz.
6- KOSGEB firmanızın hesabına KDV hariç %50 ‘sini geri öder.