Kurumsal Eğitim Veren Firmaların Özellikleri

Şirketler için Kurumsal Eğitim oldukça önemlidir. Şirketlerin başarıya ulaşmasında, bu başarıyı sürdürmesinde ve devamlılığı sağlamasında tecrübeli bir kadro önemlidir. Günümüzde orta ve büyük ölçekli firmaların yapıları incelendiğinde her zaman alanlarında uzman, eğitimli personeller ön plandadır ve bu firmalar için eğitim sürekli olarak ilk plandadır.
 
Kurumsal Eğitim Veren Firmaların Özellikleri
Gün geçtikçe artan rekabet ortamı, başarıya ulaşabilmek için insana yatırım yapılmasını da tetiklemektedir. Bu bağlamda, Eğitim Firmalarının iyi seçilmesi de önemli rol almaktadır. Kurumsal şirket eğitimlerinin uzman kişiler tarafından alınması, firma başarısını da bu yönde etkileyecektir. Peki eğitimler hangileridir, kısaca değinmek gerekirse İnsan kaynakları eğitimi, Dış ticaret eğitimi, Finans eğitimi, Eğitmen eğitimi, Satış ve pazarlama eğitimleri gibi adlandırabiliriz.
Eğitim Firmaları olarak bir çok firma bulunsa da hangi firmanın en iyi eğitimi verdiği, başarının ne derece olacağı gibi bir çok etkiyi de meydana getirmektedir. Bu açıdan Platform Akademi olarak Kosgeb destekli vermiş olduğumuz kurumsal eğitimler ile, Kurumsal eğitim veren firmalar gibi aramalarda Platform Akademi olarak ön plana çıkmaktayız.
Kurulduğu günden bu yana sektörlerinde önde gelen büyük firmalarda aktif olarak çalışan 5.000’den fazla Uzmanlık Programı mezunu veren Platform Akademi olarak kurumsal eğitim verdiğimiz kurumlar arasında; Akbank, HSBC, Shell, Tofaş, Acıbadem Hastaneleri, Garanti Bankası, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, TTNET,  İstanbul Ticaret Üniversitesi, Aselsan, Total gibi önde gelen finans kuruluşları, yabancı ortaklı şirketler, yabancı konsolosluklar ve üniversiteler bulunmaktadır.