Mustafa ÇAĞLAYAN
Mustafa ÇAĞLAYANSosyal Güvenlik Eğitmeni

16 Ocak 1976’da İstanbul’da doğdu. 1983 yılında Kastamonu’da başladığı ilköğretim ve lise hayatını 1993 yılında İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Muhasebe bölümü ve Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde tamamladı. Meslek hayatına bir tekstil firmasının muhasebe bölümünde başlayan Çağlayan, daha sonra Madencilik ve Gıda sektöründe faaliyette bulunan bir firmanın Muhasebe-Finans bölümlerinde görev yaptı. Vatani görevinin ardından Şubat 2001- Ekim 2003 yılları arasında IT sektöründe faaliyette bulunan büyük bir ithalatçı firmanın Personel Müdürlüğü görevinde bulundu.

Ekim 2003 – Mart 2010 yılları arasında Doğuş Medya Grubu İnsan Kaynakları bölümünde insan Kaynakları ve Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak görev yaptı. Nisan 2010-2013 yılları arasında İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe faaliyette bulunan Sinpaş Gayrimenkul de Personel Yönetmeni olarak kariyerine devam eden Çağlayan, Halen Çalık Holding’de Personel Yöneticisi olarak profesyonel meslek hayatını devam ettirmektedir.

Evli ve bir çocuk babası olan Mustafa Çağlayan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Derneği’nde yer alan projelere katkı sağlamakta olup, Çalışma Hayatı ve Sosyal Güvenlik konusunda www.sgkmevzuati.com sitesinde makaleler yazmakta ve siteye gelen sorulara yanıt vermektedir. Halen BengüTürk Televizyon kanalında Çalışma Hayatı adlı programında Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak İş kanunu ve Sosyal Güvenlik kanununda yer alan konular hakkında canlı yayında telefon ve mail/mesaj yolu ile programa katılan izleyicilere uzman kimliği ile görüş ve önerilerde bulunmaktadır.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Eğitimlerimizden…

Son Yazılar

Kategoriler

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Son Yorumlar

    10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

    Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.