Neden bir dış ticaret kursuna gitmelisiniz? 

Hangi düzeyde olursanız olun, kurslarımız size ihracat, ithalat ve uluslararası ticaretin zorlu ve karmaşık dünyasında rekabet avantajı kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve uzmanlığı verecektir. Ürünleriniz için yeni pazarlar bulmanın yolları da gösterilmektedir.

Neden bir Dış Ticaret Kursuna gitmelisiniz

MEB Sertifikalı Dış Ticaret Eğitim paketimiz, bilgi, deneyim ve becerilerinizi geliştirmenizi sağlayan ilerleme fırsatları sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yenilenen mevzuata göre güncellenen dış ticaret programımız, konular ilerledikçe başarınızı paylaşmanıza olanak tanır.

Tamamen gerçek belgeler ve olay çalışmalar üzerinden önce anlatım akabinde konuya ilişkin uygulamalar, soru-cevaplar, grup çalışmaları yapılmaktadır. İhracat -ithalat işlemlerindeki ilgili taraflarla sınıfta
operasyonlar canlandırılmaktadır.

36 saatte edinilen bilgiler ışığında katılımcılar kariyerlerinde hızlı ve doğru bir şekilde yol almaktadır. Uzun yıllarını dış ticarete vermiş profesyonel ve akademik deneyimi olan eğitimcimiz kurs bitiminde de katılımcılarla bağlantısını koparmayıp devam ettirmektedir.

Hangi kursun ihtiyaçlarınıza en uygun olduğundan emin değil misiniz? Gelin görüşelim, sizin için en doğru ve en uygun maliyetli eğitim çözümünü önerelim.