Online Dış Ticaret Eğitimi

Online Dış Ticaret Eğitimi, dış ticarette iş imkanlarının ve para kazanmanın yollarının sunulduğu, bireylerin ya da kurumların faydalanabileceği dış ticaret eğitimi uygulamalarının, internet üzerinden çevrimiçi olarak sunulması ile erişilebilir hale getirilmesidir.

Online Dış Ticaret Eğitimi

Online olarak verilen dış ticaret eğitimleri, dış ticaret kursu niteliği taşıyabilir. Sadece alım satım işlemleri olarak bilinen dış ticaret içerisinde hiçbir risk taşımayan para kazanma yöntemleri genel itibarı ile en çok rağbet edilen eğitimleri oluşturur. Mal ithalatı, ihracatı ve üretimi yapan uluslarda iş imkanlarından tutun da, ticari kavramların öğrenilmesi, risk değerlendirmeleri ve müşteri bulma teknikleri gibi konuları içerisinde barındıran dış ticaret eğitimi kavramı, Platform Akademi gibi kurumlar ile uzmanlık derecesine çıkarılabilir.

Online eğitimlerin içerisine dahil olan Dış ticaret eğitimiMEB SERTİFİKALI DIŞ TİCARET EĞİTİMİ genellikle bir web sistemi ya da ağ üzerinden kullanıcıya özel şifre ve kullanıcı adının kullanılarak giriş yapılabildiği sistemler ile verilmektedir. Bu sayede eğitime katılımın sınırlı olması ya da eğitimin sadece eğitimi alan kişiye gösterilmesi gibi şartlar da sağlanmış olunur.

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Dış Ticaret Eğitimine katılan öğrencilerimiz, eğitimlerimiz hakkında neler söyledi?

Seval Ruç: Eğitim aldığım süre içerisinde gerek eğitimi veren hocamız gerekse kursa kayıt yaptırırken irtibatta bulunduğum  kişilerden çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Ercan Saraçoğlu: Teorik ve pratik anlamda iş hayatında bize yol gösterecek bilgileri bu dış ticaret uzmanlık eğitimi ile en iyi şekilde aldığımı düşünüyorum. Hocam ve platform akademi ailesine kendi adıma teşekkür ederim.

Gözde Bayraktar: Eğitim süreci oldukça başarılıydı, önemli katkısı olduğunu düşünmekteyim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Faruk Hamdi Özel: Tamamen Yabancı Olduğum Bir Konuda Artık Söz Söyleyebilcek Seviyeye Geldim. Hocama Ve Sizlere Teşekkür Ederim.

Sinem Akkoyun: Genel Olarak Eğitimi Ve Eğitimin Kalitesini Beğendim. Eğitimcinin Konuya Hakimiyeti Ve Bilgiyi Karşı Tarafa Doğru Bir Biçimde İletebilmesi Açısından Kurumunuzca Doğru Bir Seçim. Gelişimime Katkılarından Dolayı Size Ve Eğitmenimize Teşekkür Ederim.

Duygu Efe: Eğitmenimizden Eğitim Aldığım İçin Sizlere Teşekkür Ediyorum.

Adem Erat: Aldığımız Dış ticaret eğitimi için ve Emeğiniz İçin Teşekkürler. Deneyimli Eğitimcinizin İş Hayatımıza Katmış Olduğu Avantaj Tartışılamaz.

Semra Kılıçarslan: Kaliteli bir dış ticaret eğitimi Ve Hocalarınız İçin Teşekkürler.

Uğur İstiklal Basa: Beklentilerimin Tam Olarak Karşılandığını Belirtmek İsterim. Eğitmenimizin Mesleki Bilgisi Ve Konuya Hakimiyeti Çok Etkileyiciydi.

Ayberk Oygur: Özellikle Dış ticaret eğitimi Eğiticisi’nin Konu Hakimiyeti Ve Sunuş Biçimi Konu Hakkında Tereddüt Ve Endişeleri Yok Ediyor. Oldukça Keyifli Bir Kurstu.

Arzu Ünlü: Dış Ticaret Eğitmeninin Bilgi, Deneyimi Ve Aktarım Becerisi Nedeniyle Eğitimin Bana Katkısının Büyük Olduğunu Düşünüyorum. Başta Eğitmenimiz Olmak Üzere Sizlere Teşekkür Ederim.

Ceylan Nar: Sunduğunuz Hizmet İmkanlar Ve Kurulan İyi Arkadaşlık Ortamına Vesile Olduğunuz, Kariyerimde Başarılı Olmam İçin Sunduğunuz İmkanlara Canı Gönülden Teşekkür Ederim.

Şule Boztepe: Eğitmenimizi Tanımak, Eğitim Almak Ve Edindiği Tecrübeleri Bizimle Paylaşması Çok Güzeldi. Herşey İçin Teşekkürler.

Rabia Hüsra Kuduoğlu: Eğitimden Memnun Kaldım. Kurumunuzun Başarılı Bir Eğitim Verdiğini Kanıtlamış Oldunuz. Başarılarınızın Devamını Dilerim.

Sosyal Medyada Platform Akademi…

Linkedin

Twitter

Facebook

Instagram