Platform Akademi; Türkiye’nin Eğitim Platformu

Hatırlayın! Geri dönüşü en garanti olan yatırım, kariyerinize yaptığınız yatırımdır.

Platform Akademi Hakkımızda

Belli bir alanda sahip olunan bilgi birikimi ve anlayışın, edinilen tecrübeyle harmanlanarak bilgi ve gelişim ihtiyacında olan kişilere aktarıldığı eğitim sektöründe mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için hiç eksilmeyen bir ‘idealizm’ olmalı.

Sektörün en değerli eğitimcilerinin bir araya gelerek bildiklerini ‘paylaşma’ düsturuyla katılımcılara ulaştığı ender kurumlardan biri olan Platform Akademi’de biz, programlarımızı en üst düzey eğitimi verme idealiyle hazırlıyoruz.

Sektörde güvenle sağlamlaştırılmış özel bir yere sahip olmamızı sağlayan, işte bu motivasyon.

Platform Akademi’de Ne Yapıyoruz?

Kariyer uzmanlık ve kişisel gelişim eğitimlerimizde, akademik öğretim disiplini çerçevesinde, doğrudan uygulamaya yönelik eğitim tasarımları ile pratik ve teorik bilgilerin aktarılmasını sağlıyoruz.

Bu sayede her eğitimin sonunda davranış ve beceri boyutunda pozitif değişimi hedefliyor, profesyonel iş hayatının içerisinde yer alan donanımlı uzmanlar yetiştiriyoruz.

Gücümüzü Nereden Alıyoruz?

1. Bilgi ve Deneyimi Saklayan Değil, ‘Paylaşan’ Eğitimcilerimizden

Üstelik onlar sektörün önde gelenleri ve alanlarında en az 15-20 yıldır üst düzey yönetici pozisyonunda görev almış olan, KOSGEB akreditasyonlu uzmanlar.. Doğrudan sektörün içinden geldikleri için, bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarını çok iyi biliyor, eğitimlerini bu ihtiyaçları karşılamak üzere hazırlıyorlar.

2. Sektörde Edindiğimiz ‘Güvenilirlik ve Saygınlığımızdan’

Eğitimlerimizde ‘memnuniyet garantisi’ veriyor, her bir katılımcımızın en üst düzey hizmeti aldığından emin olarak eğitimini tamamlamasını amaçlıyoruz. Bu da sektörde çok özel bir yer edinmemizi, geçmişteki katılımcılarımızın referansı ile gelen yüzlerce yeni katılımcıya sahip olmamızı sağlıyor.

3. Hizmet Çeşitliliğimizden

M.E.B onaylı bir kurum olarak M.E.B Sertifikalı Uzmanlık Programları ve Kurum içi ( In-House) eğitimler düzenleyerek yerli ve çok uluslu firmaların gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli çalışabilmelerine destek vermek amacıyla Bireysel / Kurumsal Eğitimler, Mesleki Uzmanlık Programları, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

4. Eğitim Programından Tüm Katılımcılarımızın Maksimum Faydayı Almasını Hedefliyor Olmamızdan

Bu eğitimlerde katılımcılarımızın ihtiyaç duyacakları tüm donanımı sağlayıp eğitim sonunda, işlerinin gerektirdiği bilgi birikime sahip, firmalarına vizyon ve değer katabilecek seviyeye getirmeyi hedefleyen programlar hazırlıyoruz.

5. Sahip Olduğumuz Değerli Referanslardan

Bankalar, Kalkınma Ajansları ve KOSGEB gibi kurumlarla gerçekleştirdiğimiz proje ortaklıklarımızın yanı sıra kurulduğumuz günden bu yana sektörlerinde önde gelen büyük firmalarda aktif olarak çalışan 5.000’den fazla Uzmanlık Programı mezununa sahibiz.

6. Genel Katılıma Yönelik Programlar Sunmamızdan

Son derece geniş bir katılımcı profiline sahibiz. İş hayatında çalışan profesyonellerden meslek edinmek isteyen adaylara kadar herkes eğitimlerimize katılabilir.

7. Kişiye ve Kuruma Özel Programlar Sunabilmemizden

Kişi ve kurumların hedef, ihtiyaç ve isteklerine yönelik programlar sunuyoruz. Bunu kurumumuzda ya da kurumların kendi lokasyonlarında organize edebiliyor, farklı sürelerde ve farklı içeriklerde eğitimler hazırlıyoruz.

8. Özel Zirve, Konferanslar ve ‘One-day’ Eğitimler Hazırlıyoruz

Eğitim sektöründe belli bir birkime ve deneyime sahip olmayı gerektiren bu tip büyük organizasyonları ve butik eğitimleri düzenleyecek kapasiteye sahip olmamız, sektörün ihtiyaçlarını karşılama konusunda yeni fikirler geliştirmek üzere bizi motive ediyor.

Eğitimleri Görüntüle
0
Öğrenci
0
Eğitim
0
Eğitmen
0
MEB Sertifikalı Eğitim

POPÜLER KURUMSAL EĞİTİMLER

10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.