Sibel AVCIBAŞI
Sibel AVCIBAŞIİnsan Kaynakları ve Kişisel Gelişim Eğitmeni

Sibel AVCIBAŞI; Aralık 1966 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden 1988 yılında mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İktisat Enstitüsünde, İnsan Kaynakları Sertifika Programını 2007 yılında tamamlamıştır.

26 yıllık iş yaşamına, Akbank Eğitim Müdürlüğünde başlayan Avcıbaşı, daha sonra Yaşarbank İnsan Kaynakları ve Eğitim Geliştirme bölümünde uzman olarak iş hayatına devam etmiştir. Eğitimlerin hazırlanıp sunulmasından planlanmasından ve iletişim oryantasyon müşteri ilişkileri eğitimlerinin aktarılmasından sorumlu olarak yürüttüğü görevine aynı zamanda da işe alımlarda bizzat mülakatları yöneterek görevini sürdürmüştür. Ardından Sümerbank’ta eğitim departmanında iş hayatına devam etmiş vermiş olduğu eğitimlerle de pek çok bankacıya destek olmuştur.

Sektördeki iş hayatına Türkiye Bankalar Birliği’nde Eğitim Merkezi Yöneticisi olarak devam etmiş olup kariyerini Mesleki Gelişim Grubu Birim Yöneticisi olarak sürdürmüş eğitim ihtiyaç analizinden, verilen eğitimlerin etkinliğinin ölçümlenmesine kadar tüm süreçlerinin yürütülmesinde de görev almış, “Toplam Kalite çalışmalarında ve Sosyal Sorumluk projelerinde da aktif bir görev üstlenmiştir. Emekli olduktan sonra da finans sektöründen bilişim sektörüne geçerek İnsan kaynakları alanında işe alım süreçlerini yönetmiştir.

Sibel Avcıbaşı’nın tamamen bilgi ve deneyimlerinden oluşturduğu pek çok makalesi bulunmakla birlikte Platform Akademi Eğitim Danışmanlık Firmasında İnsan Kaynakları Yönetimi Programında eğitmen ve danışman olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İnsan kaynakları eğitimlerimizden

Son Yazılar

Kategoriler

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Son Yorumlar

    10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

    Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.