Üst Düzey Yönetici Asistanlığı; günümüzde gelişen ekonomi ve ülkemizdeki rekabet firmalar arasında iletişimin ve yarışın artmasına sebep olmuştur. Kurumsal bir şirkette üst düzey yöneticilerin sayısı artmış ve bu kişiler oldukça yoğun bir programla çalışmak zorunda bırakılmışlardır. Bu kişiler omuzlarına yüklenilen sorumlulukları tek başlarına yerine getirmekte zorlanmışlardır. Bu yüzden üst düzey yönetici asistanlığı adında yeni bir meslek grubu ortaya çıkmıştır.

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı

Üst düzey yöneticiler yöneticilik eğitimi almış ve bu konuda sürekli kendini geliştiren insanlardır. Ülkemizde ihracatın yıllar geçtikçe artması ve ülkemizin pazar payı yüksek olan ülkelerden biri haline gelmesiyle hem yöneticilerden hem de yönetici asistanlarından firmaların beklentileri daha çok olmuştur. Artık eskiden olduğu gibi kolay bir meslek grubu halinden çıkmış olan bu meslek grubu da belli eğitimlerle ancak firmalarda görev bulabilmektedir. Çoğu eğitim kurumu üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi adında programlarla bu meslek için gerekli özellikleri ve kabiliyetleri kursiyerlerine aşılamak için uğraşmaktadırlar. Bu eğitimleri alarak ve bu işe yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız gerçekten de yoğun bir iş temposu sizi bekliyor.

Sosyal Medyada Platform Akademi…

Linkedin

Twitter

Facebook

Instagram

Eğitim katılan öğrencilerimizin yorumlarından bazıları

Bahar Düşko: Eğitim Anlamında Beklentilerimin Üzerinde Bir Eğitimdi. Hocamızın Bilgi Ve Tecrübeleri Yeterli Düzeydeydi. Kariyerim İçin Kesinlikle Katkı Sağlayacağını Düşünüyorum. Kurstaki Diğer Çalışanların İlgisi De Fazlaydı. Herşey İçin Teşekkürler.

Burcu Çulak: Bu Eğitimle Beklentilerimin Üzerinde Bir Eğitim Programıyla Karşılaştım. Hocalarımızın Anlatımı Gerek Konuların Sunuluş Biçimi Çok İyiydi. Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim.

Gülser Demirel: Eğitime Başlamadan Önce Tasarladığımdan Daha Çok İhtiyacımı Karşıladığıma Ve Farklı İhtiyaçların Belirlenmesine Ön Ayak Olduğuna İnanıyorum.

Bengü Kayıarslan: Olay Tanımları Ve Yaşanmış Örneklerle Takviyesi İş Yaşamına Karşı Görüş Ve Düşüncelerimi Geliştirdi. Teşekkür Ederim.

Ayfer Aklar: 5 Hafta Süreyle Aldığım İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitiminden Çok Memnun Kaldım. Beklediklerimin Karşılığını Alabildim. Özellikle Eğitmenimizin Bizimle Tecrübelerini Paylaşması Ve Yönlendirmesinin Çok Katkısı Olduğunu Düşünüyorum. Teşekkür Ederim.

Sibel Musaoğlu: Çok Güzel Ve Eğlenceli Bir Eğitimdi. Hocamız Çok İyiydi. Kurs Çabuk Geçti. Sürenin Biraz Daha Uzun Olmasını İsterdim. Her şey İçin Hocamıza Ve Platform Akademiye Teşekkür Ederim.

Platform Akademi; Türkiye’nin Eğitim Platformu

Ezgi Ekiz: Çok Memnun Kaldım. Hocamız Da Sınıfımız Da Çok İyiydi. Başka Bir Eğitim Daha Almak İstersem Yine Buraya Gelirim. Dışarıda Başka Kişilere De Tavsiye Edeceğim. Teşekkürler

Ayça Güneş: Öğretmenimiz Eğitimi Renklendirerek Bizim İçin Öğrenilmesi Daha Rahat Bir Hale Getirdi. Konu Hakkında Hiç Bilgim Yoktu. Fakat Şu An Genel Olarak Kavradığımı Ve Yazılı Evraklara Baktığımda Ne Olduklarını Anladığımı Görüyorum.

Semra Karaçam: Başta Platform Akademi Ve Değerli Eğitmenimize Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım. Eğitmenimizin Bana Kattığı Bilgilere Vermiş Olduğu Profesyonel Yaşamındaki Örneklere Sonsuz Teşekkür Ederim.

Demet Tokat: Değerli Eğitmenimize Sonsuz Teşekkürler. Hayat Tecrübeleri, Bilgi Ve Donanımlarıyla Bizi Aydınlattı. Dersten Ziyade Sohbet İçerikli Eğitim Oldu Ve Bu Sebeple Sıkılmamıza Fırsat Olmadı. Enerjisi, İçtenliği Ve Samimiyeti Sayesinde Hayata “Sinirleri Alınmış Et “ Gibi Bakmayı Öğrettiği İçin Güleryüzlü, Hoş Sohbeti İçin Ayrıca Teşekkürler.

Zişan Demir: Hocanın İletişimi Ve Enerjisi Çok Yüksek. Bu Kendi Adıma Eğitimin Çok Verimli Geçmesini Sağladı. Donanımlı Ve Çok Deneyimli Olduğu İçin Verdiği Örneklerle De Eğitimin Kalıcılığını Sağladığına İnanıyorum. Ayrıca Katılımcı Arkdaşlarımla Da İyi İletişim Kurduk. Oldukça Eğlenceli Ve Verimli Geçti. Teşekkürler.

Seyhan Vatansever: Eğitimcinin Bilgisi Ve Samimiyeti Gayet İyi Düzeydeydi. Karşı Tarafa Bilgisini Aktarabilmesi Ve Eğitimi Anlatımı Çok Başarılıdır. Kurs Çalışanlarının Samimiyeti Ve İlgisi Kursa Olan İlgiyi Arttırmaktadır.

Platform Akademi, kariyer hedefinizi birlikte belirleyelim

Selda Kaya: Diğer Bir Çok Yere Göre Daha Kapsamlı Bir Eğitiminiz Bulunmaktadır. Gösterdiğiniz Extra İlgi Alaka Ve Tabiki En Başta Verdiğiniz Eğitim İçin Teşekkürler.

Kübra Kılıç: İnsan Kaynaklarının Ülkemizdeki Uygulanış Biçimi Ve Şirketlerin Durumu İle İlgili Verilen Extra Bilgiler Çok Faydalı Oldu. Gerçekçi Yaklaşımla Anlatım Yapılması Bizlerin Bu Mesleğe Ne Kadar Uygun Olduğumuzu Saptamamız Açısından Çok Faydalı Bir Tutum.

İrem Bedestani: Eğitmenimizin, Bizlere Karşı Pozitif Enerjisi Beni İ.K. Da Daha Bilinçli Ve Kariyer Hedefimdeki Olan Azmimi Sağladı. Gerek İş Hayatı Yaşadıklarını Bize Aktarması Gelecekteki Yaşayacaklarımız Bakımdan Fayda Sağlayacağını Düşünüyorum.

Melis Güngör: Eğitmenin Güler Yüzü, Katılımcıları Derse Yüzde Yüz Odaklayabilme Yeteneği Ve Tüm Platform Akademi Çalışanlarının Sıcakkanlılığı İçin Teşekkürler.

Zahide Seçgin: Alanında Uzman Olan Eğitimcinizin Önderliğinde Tamamlamış Olduğum Eğitimin Kariyerime Olumlu Katkıları Olduğunu Beyan Ederim.

Büşra Balcı: Düşük Beklentiyle Gelip, Beklentimin Çok Yükseğinde Bitirmiş Olmam, Eğitmenimizin Gözardı Edilemez Tecrübesiyle Gayet Memnun Kaldım. İlginiz İçin Teşekkürler.

Platform Akademi, Eğitimi geleceğe taşıyoruz

Didem Akmaz: Eğitim İçeriğiniz Genel Olarak İyiydi. Özellikle Eğitimcimizin Samimiyeti, Donanımı Ve İş Hayatıyla İlgili Tavsiyeleri, Yorumları Ve Deneyimlerini Paylaşması Açısından Da Ayrıca Teşekkür Ederim.

Nur Önerge: Çok Verimli Bir Eğitimdi. Hocamızın Eğitimi Anlatması Anlattıklarını Dökumanlarla Desteklemesi Hayattan Verdiği Örnekleriyle Beklentimin Çok Üstünde Bir insan kaynakları Eğitimi Oldu. Emeği Geçen Eğitmenimize Ve Platform Akademi’ye Çok Teşekkür Ederim.

Merve Orak: Eğitim İçin Öğretici Seçimi Çok İyi. Teorikten Çok Uygulama Olması Daha Akılda Kalmasını Sağladı. Ayrıca Misafirperverliğiniz İçin Teşekkür Ederim.

Özlem Pek: Eğitmenimize Sonsuz Teşekkürlerimi İletiyorum. Sayesinde İnsan Kaynakları Alanına Görüş Açım Gelişti. Birkez Daha Doğru Bir Karar Vermemi Sağladı. Herşey İçin Sonsuz Teşekkür Ediyorum. Her Sorumuzu Eksiksiz, Doğru Ve Samimi Cevaplandırdığı İçin Özellikle.
Hocamız Konusuna Oldukça Hakimdi. Sınıfla İletişimi Çok Başarılıydı Ve Verdiği Örneklerle Konuları Anlaşılır Hale Getirdi.

Platform Akademi, güçlü akademik kadro

Atay Barburoğlu: Eğitmenimiz Gerçekten Çok Kaliteli Bir Eğitmen. Eğitim Süreci Boyunca İletişimi Çok Kuvvetliydi. Dersler Kesinlikle Sıkıcı Değildi. Çok Zevkliydi. :)
Eğitim İçeriği, Eğitmenimiz, Gerekli Notlar Ve Malzemeler Olsun Hepsi Tatmin Ediciydi. Herkese Her Şey İçin Teşekkür Ederim

Gözde Turgut: Eğitim Programı Beklentilerimi Karşıladı. Eğitmenimiz Eğitmenimizin Dersi Anlatış Şekli Ve Katılımcılarla İlgisi Ve İletişimi Çok Güzeldi. Özel Hayattan İş Hayatından Yaşadığı Deneyimleri Anlatması Çok İyiydi. Bu Eğitimin Bana Katkısı Olumlu Yönde Oldu. Eğitmenimize Çok Teşekkür Ederim.

Nebahat Mihraboğlu: Eğitmenin Yaklaşımı, Konuya Hakimiyeti Oldukça Etkileyiciydi. Bu Kısa Süre Zarfında Çok Şey Kattığına İnaniyorum. İçtenliği Ve Samimiyeti Çok Etkiledi Beni. Keşke Daha Önce Alsaydım Dediğim Bir Eğitim Oldu.

Çağla Asığ: Hocamız Güler Yüzlü Ve Pozitifti. Eğitimde Birçok Şey Öğrendim. Eğitim Kesinlikle İş Hayatımda Çok Etkili Olacaktır.

Elif Tezel: Bireysel Olarak Da Eğitim Olarak Da Bana Çok Şeyler Katan Bir Eğitim Oldu. Eğitim Materyalleri Eğitmenimizin Anlatımı Ve Eğitim Yeri Olarak Da Herşey Mükemmeldi.

Yağmur Derdağ Alaca: Deneyimsiz Olmama Rağmen İnsan Kaynakları Eğitimi İle Deneyim Ve Bilgi Sahibi Olduğuma İnanıyorum. İş Yerimde Eğitmenimizden Öğrendiğim Her Bilgiyi Uygulamak İsterim.

Fatmagül Yiğiter: Kurumunuzu Yansıtan Açık Eğitimle Eğitmenimizden Eğitimi Almış Olmak Ayırdığım Zamana Fazlasıyla Değdi. Kurumunuzdaki İdari Ekibiniz Oldukça Samimi, Bu Konuda Ayrıca Teşekkürlerimi İletirim. Dopdolu Bir Eğitim Oldu. Çok Teşekkürler.

Gülşah Giriş: Eğitmen mükemmeldi hiç bitmesin istedim. Her şeyiyle bize katkıda bulunan bir eğitimdi. Her şey için teşekkürler.