Yabancı Diliniz İle Dış Ticaret Arasındaki İlişki; yabancı bir dile sahip iseniz bu yeteneğinizi kullanabileceğiniz en güzel alanlardan birisi de dış ticaret alanıdır. Dış ticaret uzmanlık eğitimi alarak dış ticaret alanında bilgi sahibi olup, rahatlıkla iş bulabileceğiniz bir sektör haline gelmiştir. sürekli gelişmekte olan dış ticaret alanında yer almanız mümkündür.

Yabancı Diliniz İle Dış Ticaret Arasındaki İlişki

Dış Ticaret Eğitimi Kazanımları

Temel olarak; dış ticaret firmalarında çalışan kişilerle dış ticaret mevzuatını geniş kapsamlı bir şekilde öğrenme ihtiyacı duyanlara verilen MEB Sertifikalı Dış Ticaret Eğitimi programımızda, dış ticaret konusunda kapsamlı bilgiler vererek katılımcılarımıza operasyonel uygulama becerileri kazandırmak amaçlanmaktadır. Bu alanda eğitim alacak katılımcılarımız;

  • Devletler ve ekonomiler arasındaki sınırların kalktığı globalleşen dünyanın en gözde alanlarından birinde çalışma imkanı bulacak,
  • Ölçeği ne olursa olsun, bir firmanın tüm dış ticaret işlemlerini yürütebilecek bilgi düzeyine ulaşacak,
  • Çalıştıkları firmalar için uluslararası pazarlara açılmak suretiyle yeni müşteriler bulabilecek ve firma satışlarını arttırma fırsatlarını yaratabilecek,
  • Yine çalıştıkları firmaların üretimde kullandığı hammaddeleri ya da yurtiçinde talep gören ürünleri uluslararası pazarlarda daha ucuz fiyatlara bulabilecek,
  • Kısaca, bir firma tarafından yürütülen tüm dış ticaret işlemlerini en iyi şekilde organize edip en yüksek karlılığa ulaştırabilecek kapasiteye erişecekler.

Yabancı Diliniz İle Dış Ticaret Arasındaki İlişki; konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Sosyal Medyada Platform Akademi…

Linkedin

Twitter

Facebook

Instagram

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Dış Ticaret Eğitimine katılan öğrencilerimiz, eğitimlerimiz hakkında neler söyledi?

Seval Ruç: Eğitim aldığım süre içerisinde gerek eğitimi veren hocamız gerekse kursa kayıt yaptırırken irtibatta bulunduğum  kişilerden çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Ercan Saraçoğlu: Teorik ve pratik anlamda iş hayatında bize yol gösterecek bilgileri bu dış ticaret uzmanlık eğitimi ile en iyi şekilde aldığımı düşünüyorum. Hocam ve platform akademi ailesine kendi adıma teşekkür ederim.

Gözde Bayraktar: Eğitim süreci oldukça başarılıydı, önemli katkısı olduğunu düşünmekteyim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Faruk Hamdi Özel: Tamamen Yabancı Olduğum Bir Konuda Artık Söz Söyleyebilcek Seviyeye Geldim. Hocama Ve Sizlere Teşekkür Ederim.

Sinem Akkoyun: Genel Olarak Eğitimi Ve Eğitimin Kalitesini Beğendim. Eğitimcinin Konuya Hakimiyeti Ve Bilgiyi Karşı Tarafa Doğru Bir Biçimde İletebilmesi Açısından Kurumunuzca Doğru Bir Seçim. Gelişimime Katkılarından Dolayı Size Ve Eğitmenimize Teşekkür Ederim.

Duygu Efe: Eğitmenimizden Eğitim Aldığım İçin Sizlere Teşekkür Ediyorum.

Adem Erat: Aldığımız Dış ticaret eğitimi için ve Emeğiniz İçin Teşekkürler. Deneyimli Eğitimcinizin İş Hayatımıza Katmış Olduğu Avantaj Tartışılamaz.

Semra Kılıçarslan: Kaliteli bir dış ticaret eğitimi Ve Hocalarınız İçin Teşekkürler.

Uğur İstiklal Basa: Beklentilerimin Tam Olarak Karşılandığını Belirtmek İsterim. Eğitmenimizin Mesleki Bilgisi Ve Konuya Hakimiyeti Çok Etkileyiciydi.

Ayberk Oygur: Özellikle Dış ticaret eğitimi Eğiticisi’nin Konu Hakimiyeti Ve Sunuş Biçimi Konu Hakkında Tereddüt Ve Endişeleri Yok Ediyor. Oldukça Keyifli Bir Kurstu.

Arzu Ünlü: Dış Ticaret Eğitmeninin Bilgi, Deneyimi Ve Aktarım Becerisi Nedeniyle Eğitimin Bana Katkısının Büyük Olduğunu Düşünüyorum. Başta Eğitmenimiz Olmak Üzere Sizlere Teşekkür Ederim.

Ceylan Nar: Sunduğunuz Hizmet İmkanlar Ve Kurulan İyi Arkadaşlık Ortamına Vesile Olduğunuz, Kariyerimde Başarılı Olmam İçin Sunduğunuz İmkanlara Canı Gönülden Teşekkür Ederim.

Şule Boztepe: Eğitmenimizi Tanımak, Eğitim Almak Ve Edindiği Tecrübeleri Bizimle Paylaşması Çok Güzeldi. Herşey İçin Teşekkürler.

Rabia Hüsra Kuduoğlu: Eğitimden Memnun Kaldım. Kurumunuzun Başarılı Bir Eğitim Verdiğini Kanıtlamış Oldunuz. Başarılarınızın Devamını Dilerim.