Zehra KESİM
Zehra KESİMÜst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitmeni

Ankara doğumlu olan Zehra Kesim, İstanbul Beyoğlu Ticaret Lisesinden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde tamamladı. Daha sonraki yıllarda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ön Lisans ve yine Anadolu Üniversitesi “Uluslararası İlişkiler” lisans bölümünden mezun oldu. Şimdilerde İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

1980 yılından bu yana, Yönetim Danışmanlığı, İnşaat, Turizm, Otelcilik, Havacılık, Hızlı Tüketim Ürünleri, Perakende, Mağazacılık ve Telekomünikasyon sektörlerinde CEO Asistanı, Office Müdürü, Danışman Koordinatörü, Ürün Geliştirme Asistanı, Business Asistan pozisyonlarında çalıştı.

Tam zamanlı iş hayatına General Motors firmasında Yönetici Asistan olarak başladı ardından bağımsız Denetim –Vergi – Yönetim Danışmanlığı konularında dünyanın sayılı şirketlerinden olan Arthur Andersen ve Andersen Consulting şirketlerinde Yönetici Asistan ve Genel Müdür Asistanı pozisyonlarında çalıştı.
Ardından sırasıyla Pepsi Cola International, Marsa Kraft General Foods, Citibank N.A., Oriflame Natural Cosmetics, A.T. Kearney Management Consultancy ve son olarak Vodafone Türkiye’de yerli ve yabancı Üst Düzey Yöneticilerle çeşitli pozisyonlarda çalıştı.

Kişisel gelişim çalışmalarıyla ilgili olarak Londra’da, Teacher Training Institute’de, Teaching English as Foreign Language – TEFL eğitimine katılarak İngilizce Kurs Eğitmeni formasyonu aldı. Bununla birlikte yine Londra’da Mary Ward Center’da “Interviewing for Interviewers” eğitimden geçerek “İngilizce Mülakat Teknikleri” sertifikasyonu aldı.

İstanbul’a dönüşünde bir süre özel İngilizce Kurslarında yetişkinlere Genel ve İş İngilizcesi dersleri verdi.

Zehra Kesim 2011 yılından bu yana kariyerine Üst Düzey Yönetici Asistanlığı -Mülakat Teknikleri – Etkili Yazım, İletişim, Etkili Konuşma /Sunum Teknikleri, Zaman/Stres/Çatışma/İmaj Yönetimi, İkna Teknikleri, Beden Dili vs. ve Genel-İş İngilizce konularında hem genel katılıma açık hem de kurumsal firmalarda eğitmen olarak devam etmektedir.

MEB Sertifikalı Üst Düzey Yönetici Asistanlığı eğitimlerimizden…

Son Yazılar

Kategoriler

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Son Yorumlar

    10,000lerce Öğrenci arasına Sende Katıl Şimdi Platform Akademi’yle Kendine Yeni Bir Yol Çizme Zamanı

    Kariyerinizi Geliştirmek İçin Platform Akademi’nin Bir Parçası Olun.